Künstler um 1900
, Herbstliche Flußlandschaft, signiert "A. Walter, Öl auf Karton ca. 18 x 25 cm, gerahmt
08.11.2021 - 10:22
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.11.2021 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |