Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026163/0101 -

Ernst Fuchs *, 2 Bilder:

(Wien 1930-2015) Ohne Titel, jeweils handmonogrammiert: EF, Lithographien in braun bzw. grün, Blattgrößen ca. 29,8 x 22,6 cm (2)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

16.11.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *, 2 Bilder:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 16.11.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online