Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120625/0000

Carl Rotky *

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Südsteirische Hügellandschaft, handsigniert Rotky, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 30 x 46 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

06.12.2021 - 15:26

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Winterauktion
Datum: 06.12.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online