Čís. položky 091-120700/0000

Friedrich Meyer-Rubritius *

Friedrich Meyer-Rubritius * - Umění a starožitnosti

(Klagenfurt 1890-1950 Graz, Ausbildung Wiener Akademie und der Landeskunstschule Graz) Pfingstrosen in Vase, handsigniert F. Meyer-Rubritius, Öl auf Leinwand, 66 x 86 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Altersspuren, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

06.12.2021 - 15:18

Vyvolávací cena:

Friedrich Meyer-Rubritius *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.12.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online