Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120747/0000

August Trummer *

(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) Südsteirische Hügellandschaft, handsigniert, datiert Trummer 94, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 26 x 34,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

06.12.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:

August Trummer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Winterauktion
Datum: 06.12.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online