Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023815/0020

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck, Ausbildung Münchner Akademie, Mitglied Wiener Sezession) "Defilee III" handsigniert Flora, Radierung mit Buntstift handkoloriert, Stockgröße 20 x 24,5 cm, verglast, gerahmt, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

06.12.2021 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Paul Flora *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Winterauktion
Datum: 06.12.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online