Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023863/0012 -

Julius Wegerer *

(Mautern 1886-1960, Studium an der Wiener Akademie sowie der Landeskunstschule Graz) Sommerlandschaft, handsigniert J Wegerer, Öl auf Leinwand, 26 x 20 cm, auf Spannrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

06.12.2021 - 15:11

Vyvolávací cena:

Julius Wegerer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Winterauktion
Datum: 06.12.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online