Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023901/0004

Paar Wandleuchten

in klassizistischem Charakter, wohl Frankreich 19. Jhdt., Bronzeguss/feuervergoldet, je 2-kerzig, oktogonförmig, mit Löwenkopfverzierung, Höhe je 25 cm, für Elektromontage gerichtet, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

06.12.2021 - 15:43

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Paar Wandleuchten

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Winterauktion
Datum: 06.12.2021 - 15:43
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online