Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023980/0003

Gerald Brettschuh *

(geb. 1941 Arnfels, Besuch der Akademie f. Angewandte Kunst, Kunstgewerbeschule Graz) rückseitig betitelt "Windische Bühel", monogrammiert, datiert GB 02, Öl auf Leinwand, 50 x 70 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

06.12.2021 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Gerald Brettschuh *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Winterauktion
Datum: 06.12.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online