Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023980/0005

Anton Lehmden *

(geb. 1929 Nitra/Slowakei, Studium an der Akademie der Bildenden Künste in Wien) "Bosporus", handsigniert, datiert Anton Lehmden 2001, Radierung mit Aquarellfarben handkoloriert, Bildausschnitt 47 x 30,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

06.12.2021 - 15:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Anton Lehmden *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Winterauktion
Datum: 06.12.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online