Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023994/0001

Ludwig Koch

(Wien 1866-1934) Pferdestudie, handsigniert Ludwig Koch, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 36,5 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, starke Altersspuren, fleckig, Blatt wellig

Expert: Friedrich Reinbacher

06.12.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ludwig Koch

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Winterauktion
Datum: 06.12.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online