Čís. položky 091-117857/0000

Franz Köck *

Franz Köck * - Umění a starožitnosti

(Graz 1886-1975, Studium an der Landeskunstschule Graz unter A. Zoff und A. Marussig) Hügelige Landschaft, handsigniert F. Köck, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 60,5 x 74,5 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

22.11.2021 - 15:08

Vyvolávací cena:

Franz Köck *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.11.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online