Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-111409/0006

Buddha, Thailand, Rattanakosin, 19. Jh.,

Bronze, vergoldet, in Meditationssitz auf getrepptem Sockel, Höhe 21 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

19.11.2021 - 11:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Asiatische Kunst
Datum: 19.11.2021 - 11:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online