Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042093/0024

Brillantgarnitur zus. ca. 1,90 ct

Brillantgarnitur zus. ca. 1,90 ct - Schmuck

Weiß-, Rosegold 585, best. aus:2 Ohrstecker, Collier, Länge ca. 44 cm, eine Öse aus unedlem Metall, 12,4 gøg12

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.03.2017 - 16:19

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 10.03.2017 - 16:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.03. - 09.03.2017