Čís. položky 268

King, B. B.,

King, B. B., - Autogramy, rukopisy, papíry

(d. i. Riley B. King), amerik. Bluesgitarrist,1925 - 2015. E. Signatur auf Cover von: Better then ever, LP, Bellaphon, deutsche Pressung, o. J. (1971), akustisch nicht geprüft, keine Gebrauchspuren sichtbar, selbstklebende orange Punkte am Label (beidseitig), Cover leicht berieben.

Autogramm: Mainz, 28. 10. 1978 (Anm. am Innersleeve).

Expert: Mag. Andreas Löbbecke Mag. Andreas Löbbecke
+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

02.12.2021 - 15:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

King, B. B.,

+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Autogramy, rukopisy, papíry - (online)
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.12.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.