Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-470763/0001

Brillantsolitär 0,24 ct (grav)

Gold 585, RW 54, 4 g, Tragespurenøg4

01.12.2021 - 10:19

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 01.12.2021 - 10:19
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: Online