Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 15

Erika Seywald, verborgen gewogen entdeckt, 2016

Öl auf Leinwand, 110 x 120 cm, signiert, © Erika Seywald

10.12.2021 - 14:09

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00