Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 19

Ferdinand Melichar, Himmel, 2021

Öl auf Leinwand, 18 x 24 cm, signiert © Ferdinand Melichar

10.12.2021 - 14:06

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00