Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 29

Annemarie Ambrosoli, MARLENE, 2020

Öl auf Leinwand, 54 x 65 cm, signiert, © Annemarie Ambrosoli

10.12.2021 - 14:09

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00