Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 46

Ben Reyer, Portrait of a Woman, 2021

Collage auf Karton, 21 x 29,7 cm, gerahmt, signiert, © Bildrecht, Wien 2021

10.12.2021 - 14:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00