Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 53

Moussa Kone, Light/Power, 2014

Tusche auf Papier, 31,2 x 25 cm, gerahmt, signiert © Bildrecht, Wien 2021

10.12.2021 - 14:17

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00