Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 68

Egmont Hartwig, "ABSTRACT DRAWING XVIII", 2019

Tusche auf Papier, 23 x 23 cm, gerahmt, signiert, bei Desiderio Gallery Wien vertreten, © Bildrecht, Wien 2021

10.12.2021 - 14:22

Dosažená cena: **
EUR 230,-
Vyvolávací cena:
EUR 230,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00