Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 104

Moni K. Huber, "KIOSK 67", 2021

Aquarell auf Büttenpapier, 21 x 29,7 cm, signiert, © Bildrecht, Wien 2021

Moni K. Huber

10.12.2021 - 14:34

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Moni K. Huber

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00