Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 114

Manuel Strasser, Vineyard, 2013

Öl auf Leinwand, 120 x 150 cm, signiert, © Manuel Strasser

10.12.2021 - 14:38

Vyvolávací cena:
EUR 2.500,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00