Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139

Şenay Bakkalbaşı, Vazodaki Laleler (Tulpen in der Vase), 2018

Mosaik und Fusion, 70 x 38 cam, gerahmt, signiert, © Senay Bakkalbasi

10.12.2021 - 14:46

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00