Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 151

Klaudia Stöckl, BLOOM, 1, 2019

Öl auf Leinwand, 40 x 30 cm / 15,75 x 11,8 Inches, signiert, © Klaudia Stöckl

10.12.2021 - 14:50

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00