Altschliffbrillantsolitär ca. 0,80 ct
Gold/Weißgold 585, RW 56,10,3 gøG10
29.11.2021 - 15:05
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 29.11.2021 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Graz |