Petrus Gerardus Vertin
(Haag 1819-1893 Amsterdam) Straßenszene, signiert P. Vertin, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 24 x 30 cm, in schwarzem Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.11.2021 - 15:30
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Petrus Gerardus Vertin
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 29.11.2021 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Graz |