Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120674/0000

Künstler 20. Jhdt.

Südländischer Innenhof, handsigniert D. (Dino) Matteoni, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 17 x 23 cm, unter Glas, Doppelrahmen, Altersspuren, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

29.11.2021 - 15:27

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Künstler 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 29.11.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online