Brillant Damenring zus. ca. 0,70 ct
Weißgold 585, Millegriffrand, ein Brillant, ca. 0,60 ct, kleinere Brillanten, zus. ca. 0,10 ct, RW 56, 2,4 gøg2
02.12.2021 - 10:12
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 02.12.2021 - 10:12 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Poststück - D. Feldpost WK II - Überroller
- .gestempelt/*/** - Übersee - Partie Doubl. u.a. viel Südamerika u. Asien,
- 17 Münzgewichtsstücke
- Wiener Bronze - Firma Bergmann, Eichhörnchen,