Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073834/0051

Eduard Zetsche

(Wien 1844-1927) Haus, Bauern, Hügel, signiert Ed. Zetsche, Aquarell auf Papier, 26 x 17 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

23.12.2021 - 15:11

Cena:
EUR 550,-

Eduard Zetsche

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.12.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum