Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074002/0008

Keller um 1900

Schloss Runkelstein bei Bozen, rückseitig alt betitelt, signiert Keller, Öl auf Leinwand, 18,5 x 27 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.12.2021 - 15:01

Cena:
EUR 250,-

Keller um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.12.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum