Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074229/0001

Franz Kopallik

(Wien 1860-1931) Blick auf Althofen/Treibach und die Pfarrkirche Kappel am Krappfeld in Kärnten, rückseitig betitelt "Treibach"und "Krappfeld", signiert Prof. F. Kopallik, Aquarell auf Papier, 12,5 x 20 cm, Passep., gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

23.12.2021 - 15:10

Cena:
EUR 360,-

Franz Kopallik

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.12.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum