Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071252/0002

Karl Suhrlandt

(Ludwigslust 1828-1919 Kochl) Rehpinscher mit roter Masche, signiert Suhrlandt, Öl auf Leinwand, 46,5 x 38,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.12.2021 - 15:07

Cena:
EUR 1.380,-

Karl Suhrlandt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.12.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum