Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073347/0002

Künstler Ende 19. Jahrhundert

Blick auf Anacapri, Öl auf Papier auf Leinwand, 34 x 52,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.12.2021 - 15:08

Cena:
EUR 550,-

Künstler Ende 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.12.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum