Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073941/0002

Camilla Göbl-Wahl *

(Wien 1871-1965) Blumenstück mit Steinamphore vor Landschaftshintergrund, signiert C. Göbl, Öl auf Leinwand, 65 x 52 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.12.2021 - 15:02

Cena:
EUR 1.800,-

Camilla Göbl-Wahl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.12.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum