Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074313/0003

Deutsch (?), 18. Jahrhundert

Christus vertreibt die Wechsler aus dem Tempel, Öl auf Leinwand, 28 x 35,5 cm, gerahmt

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

23.12.2021 - 15:09

Cena:
EUR 1.240,-

Deutsch (?), 18. Jahrhundert

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.12.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum