Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074281/0002

Künstler 1. Hälfte 20. Jahrhundert

Die Haydnkirche in Eisenstadt und Kirtag vor einer Kirche, zwei Stück, beide signiert Schmid, Aquarell auf Papier, 18,5 x 14 cm, gerahmt, gebräunt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

23.12.2021 - 15:11

Cena:
EUR 360,-

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.12.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum