Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025696/0006

R. S. Wolfinger, um 1958

Waldlandschafte, signiert und datiert: R. S. Wolf (19)58, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.12.2021 - 15:25

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

R. S. Wolfinger, um 1958

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 07.12.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online