Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025840/0025

Maler des 20. Jahrhundert

Blumenstück, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 50 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.12.2021 - 15:30

Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 07.12.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online