Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026080/0024

Nach Julius von Blaas

(Albano 1845-1922 Bad Hall) Feldmarschall Erzherzog Albrecht nach der Schlacht von Custozza 1866, Lithographie in Farbe, ca. 50 x 92 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.12.2021 - 15:43

Vyvolávací cena:

Nach Julius von Blaas

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 07.12.2021 - 15:43
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online