Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026086/0003

Hermann K. Elmer *

(1929 geb.) Ohne Titel, signiert: H. Elmer, datiert: (19)98, Acryl auf Karton, ca. 83,7 x 89,8 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.12.2021 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Hermann K. Elmer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 07.12.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online