Čís. položky 194-026168/0009

Konstantin Stoitzner

Konstantin Stoitzner - Obrazy

(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Pfeife rauchender Herr, signiert: C. Stoitzner., Öl auf Holz, jeweils ca. 15,5 x 11,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.12.2021 - 15:37

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Konstantin Stoitzner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.12.2021 - 15:37
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online