Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025830/0016

Michael Smidt *

(Mariazell 1945 geb.) Akt am Fesnter mit Früchten, signiert: M. Smidt, betitelt, Tusche und Aquarell-Mischtechnik auf Papier, ca. 45 x 30 cm, verglast, gerahmt, Glas mit Ritzspuren

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.12.2021 - 15:18

Vyvolávací cena:

Michael Smidt *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 07.12.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online