Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Sommerliche Küstenlandschaft in Italien, signiert: A. Arnegger, Öl auf Leinwand, ca. 90,5 x 120,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 3.600
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.12.2021 - 15:37
- Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-
Alois Arnegger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 07.12.2021 - 15:37 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,- -
Dosažená cena:
EUR 1.520,- -
Cena:
EUR 1.520,-