Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026049/0008

Gustav Ranzoni

(Unternalb 1826-1900 Wien) Rast bei der Schafherde, signiert: Ranzoni, Öl auf Leinwand, Bildausschnitt ca. 17,7 x 29,7 cm, gerahmt (SLS) Ruf 500

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.12.2021 - 15:39

Vyvolávací cena:

Gustav Ranzoni

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 07.12.2021 - 15:39
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online