Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026250/0002

Georg Fischhof

(Wien 1859-1914) Aulandschaft mit Enten, signiert: G. Fischhof., datiert: (19)97., Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 69 x 55 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.12.2021 - 15:38

Vyvolávací cena:

Georg Fischhof

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 07.12.2021 - 15:38
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online