Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026168/0017

Hans Einzinger

(Grafing 1920 geb.) Am Stallfenster, signiert: H. Einzinger, rückseitig signiert und betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 80,5 x 70 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.12.2021 - 15:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Einzinger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 07.12.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online