Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065506/0000

Franz Waldegg *

(Wien 1888-1966) Brandung, signiert: F. Waldegg, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 70 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.12.2021 - 15:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Franz Waldegg *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 07.12.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online