Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.) Eine Nasenkorrektur, Vintage, Gelatinesilber, rückseitig betitelt, datiert: 1971, gestempelt: Atelier A. Rainer/Mariahilferstrasse 49/A-1060 Wien/Telefon 0222/563471, ca. 23,9 x 18,3 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.12.2021 - 15:21
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
Arnulf Rainer *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 07.12.2021 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: