Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026145/0130

Arnulf Rainer *

(Baden bei Wien 1929 geb.) Eine Nasenkorrektur, Vintage, Gelatinesilber, rückseitig betitelt, datiert: 1971, gestempelt: Atelier A. Rainer/Mariahilferstrasse 49/A-1060 Wien/Telefon 0222/563471, ca. 23,9 x 18,3 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.12.2021 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Arnulf Rainer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 07.12.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online